Kalibrácia meradiel

Zdielať

Akreditované kalibračné laboratórium vykonáva kalibráciu manometrov, prevodníkov tlaku a meradiel dĺžky aby uspokojilo požiadavky a potreby zákazníka, ako aj kontrolných orgánov.

7. Feb 2014   Aktuality

Svoju činnosť vykonáva v stálych priestoroch na zariadeniach spoločnosti Prematlak. Ako bonus ponúkame pri manometroch a prevodníkoch tlaku ktoré nevyhovejú kalibrácii aj opravy, keďže sme aj výrobným podnikom už spomínaných meradiel. 
Ako ďalšiu výhodu uvádzame, že na jednom mieste si môžete dať skalibrovať viac druhov meradiel. Do budúcnosti uvažujeme s rozšírením kalibrácie aj na teplomery, keďže aj tieto meradlá vyrábame.

Galéria

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články