Spoločnosť Prematlak, a.s. v priebehu tohto roka uzatvorila dohodu o vzájomnej obchodnej spolupráci so spoločnosťou APLISENS S.A.

Zdielať

Spoločnosť APLISENS S.A. je výrobcom elektronickej meracej techniky, snímačov tlaku a teploty, digitálnych tlakomerov a teplomerov, príslušenstva k meracím zariadeniam.

29. Sep 2017   Aktuality

Sortiment APLISENS S.A. je vhodným doplnením sortimentu vyrábaného našou spoločnosťou. V prípade požiadaviek na tieto výrobky, kontaktujte prosím obchodný úsek našej spoločnosti. 

Dňa 29.6.2009 Slovenská národná akreditačná služba vydala Osvedčenie o akreditácii č. K-082 pre Kalibračné laboratórium Prematlak, a.s. pre výkon kalibrácie meradiel tlaku. Rozsah akreditácie Kalibračného laboratória si môžete pozrieť tu.

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Január 2016

V januári 1998 odčlenením výroby tlakomerov od akciovej spoločnosti CHIRANA-PREMA vznikla naša…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Január 2016

1. 1. 2016

V januári 1998 odčlenením výroby tlakomerov od akciovej spoločnosti CHIRANA-PREMA vznikla naša spoločnosť Prematlak, a.s.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články