SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

Zdielať

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky s názvom AQUATHERM PRAHA 2018.

18. Mar 2018   Aktuality

Aj tento ročník sme sa prezentovali spoločne, pod jedným stánkom a to dokonca až tri partnerské značky – SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK.

Na výstavnej ploche 15 500 m2 sa počas štyroch dní prezentovalo presne 212 vystavovateľov z desiatich zemí. Presne 70 m2 zo spomínanej plochy sme so svojim stánkom zaberali my – tri partnerské firmy spadajúce do skupiny Energy Group. Stánok bol ladený v modrých farbách korešpondujúcich práve so značkami SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK. Každá firma prezentovala svoju časť sortimentu, avšak v spoločnom duchu – Sanita a armatúry z Myjavy, respektíve v prípade firmy PREMATLAK, neďaleko Myjavy. Prvé dva dni sme na stánku hostili najmä odbornú verejnosť, našich obchodných partnerov, či už existujúcich alebo potenciálnych, ktorým sme sa snažili sortiment priblížiť čo najdôveryhodnejšie.

Čo sa týka spoločnosti SLOVARM, záujmu sa tešil ako tradičný sortiment, tak aj novinky. Hovorí obchodný riaditeľ Ing. Roman Koprda, ktorý sa taktiež osobne zúčastnil veľtrhu v Prahe: „Návštevníkom ale aj partnerom sme chceli predstaviť najmä naše nové typy sanitárnych batérií. Okrem toho sme samozrejme nezabudli na tradičný sortiment, o ktorý bol azda najväčší záujem. Naše klasické ventily, naše tradičné mosadzné výrobky, ktoré si pamätajú aj staršie generácie. Nesmieme však zabúdať ani na mladé generácie a práve pre nich vyvíjame všetky tie inovácie, pretože mladí majú inovácie jednoducho radi.“ Z noviniek sme vyzdvihli najmä šikmý ventil s integrovanou spätnou klapkou a šikmý ventil s odvodnením. Svoj priestor dostal aj plastový sortiment. Jednoducho sme sa zamerali na všetko, čo na Myjave vyrábame, čo z našej dielne vychádza, na čom denno-denne pracujú zamestnanci firmy SLOVARM a toto sme chceli ukázať aj za hranicami, na veľtrhu, kde sa prezentujú tí najlepší.

Tak ako aj minulý rok na AQUATHERM v Nitre, aj tento ročník bola neoddeliteľnou súčasťou výstavného stánku aj firma SLOVPLAST. Prezentácie za túto značku sa chopila obchodná manažérka pani Gabriela Pivonková spolu s obchodným riaditeľom Darekom Storom. Čo zaujímalo najviac návštevníkom stánku opisuje p. Pivonková: „na výstave som najviac  prezentovala náš nový výrobok, plavákový ventil P-2447 a to vo všetkých variantoch. Zákazníci a návštevníci sa pýtali aj po našich známych starších osvedčených výrobkoch ako napríklad T-1015C, T-740, T-726N/I, T-726N/III, T-1437C, P-2446EF, P-3557, P-3558 a farebné T-3546.“

Po prvý krát sa k spoločnému výstavnému stánku pridala aj tretia firma - PREMATLAK. Počas celého veľtrhu ju zastupoval obchodný riaditeľ, pán Milan Klimáček, ktorý taktiež prezentoval najmä známe a osvedčené typy mechanických prístrojov na meranie tlaku a teploty. Okrem toho sa niektorí zákazníci zaujímali aj o servis tlakomerov, doplnky k nim alebo možnosti zákazkovej výroby a špecifických vyhotovení tlakomerov podľa požiadaviek. 

Spoločný výstavný stánok okrem prvkov zachytávajúcich výrobky a logá našich troch spoločností, niesol aj prvky týkajúce sa 80. výročia armatúr na Myjave. K výročiu nám okrem návštevníkov prišli gratulovali aj predstavitelia Cechu Topenárů ČR, ktorí zároveň výrazne prejavili záujem mať naše výrobky a s nimi spätú históriu na pripravovanej výstave v Brne.  

Modul troch partnerských firiem pod jednou strechou sa páčil aj predstaviteľom Energy Group, v ktorých zastúpení reaguje PR a HR manažér Ing. Štefan Vystavel: „Sme radi, že firmy prezentujúce sa príbuzným portfóliom a pred príbuznou cieľovou skupinou, sa vedeli takto odprezentovať. Patríme pod jednu skupinu a takáto vzájomná podpora môže všetkým iba pomôcť.“

Tri partnerské firmy mali v spoločnom výstavnom stánku zastúpenie z každej spoločnosti. Za firmu SLOVARM to boli obchodní manažéri Dušan Duga, Milan Valašek, Zdenko Brúder, Ingrid Matušinská a za marketing Iveta Klemanová. Za firmu SLOVPLAST obchodná manažérka Gabriela Pivoňková a obchodný riaditeľ Darek Stöhr. Firmu PREMATLAK zastupoval obchodný riaditeľ Milan Klimáček.

Galéria

Prematlak investuje do technológií aj do úprav areálu firmy

V roku 2020 prešli v Prematlaku rekonštrukciou šatne aj hala PUMPS, v ktorej vznikol centrálny…

Prečítať viac Zdielať

Športový deň v Prematlaku

Športový deň v Prematlaku je dlhoročnou tradíciou, ktorú minulý rok prerušila pandémia. Tento rok…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prematlak investuje do technológií aj do úprav areálu firmy

15. 2. 2022

V roku 2020 prešli v Prematlaku rekonštrukciou šatne aj hala PUMPS, v ktorej vznikol centrálny sklad.

Prečítať viac   Zdielať

Športový deň v Prematlaku

30. 6. 2021

Športový deň v Prematlaku je dlhoročnou tradíciou, ktorú minulý rok prerušila pandémia. Tento rok sa situácia zlepšila, tak sme sa k nej, pri dodržaní všetkých pravidiel, 19.júna opäť vrátili.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články