Na 20. ročníku odborného veľtrhu sa zúčastnilo 211 vystavovateľov zo siedmych krajín. V priebehu  štyroch dní navštívilo veľtrh takmer 15 000 návštevníkov z radov odbornej aj laickej verejnosti.

Spoločnou prezentáciou naše firmy v stánku s plochou 70 m2 dali najavo odbornej  verejnosti  príslušnosť k Energy Group. Spoločná prezentácia celej produktovej štruktúry Slovarmu a Slovplastu zasa ukázala, že sa nám podarilo nadviazať na dlhoročnú tradíciu výroby armatúr a plastových sanitárnych výrobkov na Myjave. 

Obchodníci zo Slovplastu predstavili návštevníkom novinky v ponuke – kovové umývadlové sifóny, WC sedadlo Ella s funkciou softclose a vyberateľnou detskou vložkou, veľký záujem bol o nový predstenový WC systém s pneumatickým ovládaním.  Slovarm sa zameral na ponuku zemných ventilov a nových rád vodovodných batérií. Prematlak predstavil ucelenú ponuku sortimentu tlakomerov a teplomerov, ktorú v súčasnosti, po spojení s Manomerom, vieme zákazníkom ponúknuť.

Cieľom účasti na takýchto odborných veľtrhoch je informovať odbornú verejnosť o nových trendoch a výrobkoch v našom sortimente, stretnúť sa sa s mnohými terajšími aj možnými budúcimi obchodnými partnermi na jednom mieste a v neposlednom rade aj získať informácie o zmenách v konkurenčných spoločnostiach.

Budúci rok sa odborný veľtrh Aquatherm opäť presunie na výstavisko do Prahy a naše spoločnosti tam určite nebudú chýbať.